Registreerida tasub kiiresti, kuna retkest osavõtjate arv on logistisel põhjusel piiratud!  Täpsem võistkondade arv sõltub osalevate võistkondade suurusest.

Pane kokku vähemalt 3-liikmeline võistkond (maksimumarvu piiranguks on võistkonna liiklemisvahendi istekohtade arv:), tee märkmikus suur suvine ring ümber 14. juuli ja registreeru SSR 2012-le!


Nii retkel kui registreerimisel kehtib põhimõte "Kes ees, see mees", mistõttu koha saad endale tagada vaid kiirelt registreerides. 

 
Ühe osaleja tasu on 18€ ja sisaldab:
* Terve ööpäeva jooksul põnevaid ettevõtmisi ettarvamatul Virumaal 
* Karastav janukustutus retke jooksul
* Õhtusöök peale finišit
* Õhtune stiilipidu koos asendamatu "kultuuriprogrammiga"
* Hommikusöök peale "kurnavat" ööd (garanteeritud on seljanka ja keefir:)

* Auhinnad tublimatele ja silmapaistvamatele!

* Veel ühtteist, mis jääb saladusloori alla.
 
Registreerumiseks tuleb soorita ülekanne kõigi võistkonnaliikmete osalustasudega Swedbank arveldusarvele 221014353771 - Nele Mets nimele. Selgitusse märgi SSR.
Võistkonna nimi, koos osalejate nimedega saada e-mailile innar.hunt@gmail.com 
:)


Kõigile osalejatele on korraldatud mugav pesemisvõimalustega ööbimine. Seejuures saab majutuda nii privaatses toas, põrandapinnal või telgis. Majutuse hinnad algavad 2,5 eurost (telgis) per osaleja ja need ei sisaldu osalustasus. Mugavustega toas on võimalik hea tahtmise korral ööbida ca 10 euroga (olenevalt toast ja seal ööbivate inimeste arvust). Majutuse eest tasumine toimub kohapeal.


NB! Kiirematele registreerijatele suurem ööbimisvõimaluste valik. Ööbimise osas leiame igale võistkonnale individuaalselt kõige sobivama lahenduse.